Ośrodek

Ośrodek

Osrodek Natura Zdrój  Wellnes & SPA Zaprasza do Iwonicz Zdrój.

Cena pokoju 1 osobowego ze śniadaniem wynosi 180zł 
Cena pokoju 2 osobowego ze śniadaniem wynosi 250zł
Cena pokoju 3 osobowego ze śniadaniem wynosi 330 zł
Cena pokoju 4 osobowego ze śniadaniem wynosi 400 zł

Cena nie obejmuje dni świątecznych i majówki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami świątecznymi.

Al. Słoneczna 7 38-440 Iwonicz Zdrój tel +48 500-370-094
email: osrodek@natura-zdroj.pl

Zapraszamy do eleganckiego Ośrodka Natura Zdrój który powstał w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, w Iwoniczu Zdrój w u podnóży Bieszczad. 

Stworzyliśmy dla Państwa miejsce o bardzo wysokim standardzie które ze względu na wyposażenie i położenie z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Iwonicz Zdrój to miejscowość w której znajduje się pijalnia wód leczniczych oraz wiele miejsca na spacery i wypoczynek. Od niedawna jest też dostępna bezpłatnie tężnia która została udostępniona bezpłatnie dla wszystkich gości przez gminę Iwonicz Zdrój, dziękujemy serdecznie za tą inwestycje.

Dla naszych gości przygotowaliśmy duże komfortowe pokoje w nowoczesnym stylu z pełnym węzłem sanitarnym TV , każdy pokój ma własną klimatyzację. Nasz Ośrodek Natura Zdrój jest wyposażony w nowoczesną przeszkloną windę OTIS.

W Ośrodku znajduje się kręgielnia oraz strefa SPA która zawiera duże jacuzzi saunę parową, łaźnię oraz saunę Infrared. Dodatkowo mamy gabinet zabiegów dla zdrowia oraz grotę solną która posiada ponad 1000kg soli himalajskiej która to sól nie zawiera jodu a zawiera dużo minerałów potrzebnych dla życia ludzkiego. Jest to nowa grota solna i nowa sól -inwestycja została ukończona w kwietniu 2020r.

Oferujemy Państwu również pobyt w turnusach w programie Uzdrowisko Natura Zdrój już od 95zł doba oraz pobyty weekendowe oraz zorganizowane. Dodatkowo Ośrodek Natura Zdrój posiada 2 sale weselne Romeo i Julie są one udostępniane dla innych naszych gości na dancingi w turnusach Uzdrowisko Natura Zdrój Iwonicz Zdrój  oraz szkolenia.  Organizujemy dla gości z okolic Iwonicza Zdrój komunie, chrzciny, spotkania rodzinne a dla gości z Polski Pakiety Świąteczne jak Święta Bożego Narodzenia, sylwester z zabawą i powitaniem nowego roku, Święta Wielkanocne. W ofercie są też pakiety rodzinne na ferie zimowe oraz majówki.

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Natura Zdrój w Iwoniczu-Zdroju to jedno z najładniejszych miejsc w Polsce zapraszamy do galerii do obejrzenia zdjęć naszego ośrodka i okolicy.

Na terenie Ośrodka Natura Zdrój dostępny jest bezprzewodowy internet.

Obiekt został przystosowany dla osób niepełnosprawnych, posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny.

DANE KONTAKTOWE:

Ośrodek Natura Zdrój Wellness & Spa
Aleja Słoneczna 7
38-440 Iwonicz Zdrój

Tel. obsługa ośrodka i recepcja:
+48 500-370-094
Tel. obsługa wesel i restauracji:
+48 500-370-443